38. Memoriál Vladimíra Kulčického, čo je podtitul majstrovstiev Slovenska, sa začal pripravovať. Rada SZHaK si dovoľuje všetkých záujemcov informovať, že rozbehla aktivity smerujúce k realizácii tohtoročného šampionátu. Konečné rozhodnutie bude samozrejme závislé od aktuálnej pandemickej situácie posledný týždeň pred MSR a možnosťami organizovať hromadné podujatia. Dnes môžeme ale uviesť, že podujatie sa v prípade priaznivých okolností pripravuje na sobotu 4.9.2021 v Zemianskych Kostoľanoch. Súčasťou víkendu bude aj 46. KaH Turnaj Hornej Nitry, ktorý pripravuje krúžok Bôbari. Preto si predbežne rezervujte termín na tento víkend a všetci si držme palce, aby sme sa v zdraví po dlhej dobe mohli opäť zísť.

Ubytovanie zabezpečujú domáci a je potrebné si ho rezervovať VOPRED u Ivanky Plachej e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., mobil: 0905 324371. Ubytovanie je rezervované v penzióne U Olejku a cena ubytovania je 11 € (platiť sa bude až na mieste). 

Zatiaľ COVID automat vykazuje pre okres Prievidza (a našťastie i pre ostatné) zelenú farbu, s hodnotením 1 a nulovou mierou incidencie. V každom prípade treba počítať s tým, že vstup bude možný len pre zaočkovaných, alebo s prekonaním COVIDu-19, resp. s aktuálnym negatívnym výsledkom testu.

25.júl 2021